| Όνομα προϊόντος | Τροχοί γενικής χρήσης βαρέως τύπου υψηλού φορτίου με απορρόφηση κραδασμών |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 125/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικοί αφαιρούμενοι τροχοί τροχού με σπείρωμα μεσαίου βαρέως τύπου TPR – Ομαλή και φιλική προς |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομασία | Κόκκινοι Ράβδοι |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Μείωση του θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 100 λίβρες/ 45 kg |
| Υλικό | διαφανές χυτό PU |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Αρμονία | Ταιριάζει στις περισσότερες τυποποιημένες καρέκλες γραφείου |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
|---|---|
| Ονομασία | τροχίσκοι επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εγγύηση | Δεν είναι διαθέσιμο |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Ονομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Τροχό | Υψηλής ποιότητας PP, TPR ή Nylon |
| Τύπος εδράνου | Ρουλεμάν ακριβείας ή διπλό ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 65/75mm |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 150-200kg |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Τύπος | Στρογγυλοπίνακα (τροχιαστικό και άκαμπτο) |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm (3 ′′) |
| Πλάτος βήματος | 27 χλστ |
| Υλικό τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU) |