| Ürün adı | Ağır Hizmete Uygun, Yüksek Yük Kapasiteli, Şok Emici Üniversal Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 125/150/200mm |
| Tekerlek rengi | KIRMIZI |
| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Dişli Kök Orta-Ağır Hizmet TPR Endüstriyel Çıkarılabilir Küçük Tekerlekler – Sorunsuz ve Zemin Dostu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Adı | Kırmızı Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Basamak genişliği | 13/13/17/21/27/27 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Gürültü azaltma | Sessiz/Gürültü |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 100 lbs/ 45 kg |
| Malzeme | şeffaf döküm PU |
| Tip | Döner/sabit |
| Uyumluluk | Çoğu standart ofis sandalyesine uyar |
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
|---|---|
| Adı | Mobilya tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Tarzı | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek kaliteli PP, TPR veya Naylon |
| Yatak türü | Hassas bilyalı rulman veya çift bilyalı rulman |
| Tekerlek çapı | 65/75mm |
| Yük kapasitesi | 150-200kg |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Türü | Plaka tekrarı (döner ve sert) |
| Tekerlek çapı | 75 mm (3 ″) |
| Basamak genişliği | 27 mm |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |