| Productnaam | 304 roestvrijstalen PU industriële zwenkwielen – duurzame mobiliteitsoplossing voor werkbanken |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4"/5"/6"/8" |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Productnaam | 6 inch zwaar uitgevoerd AGV schokabsorberend zwenkwiel - PU industriële zwenkwiel met aluminium kern |
|---|---|
| materiaal | PU-wiel met aluminium kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Productnaam | Europese zware industriële nylon zwenkwielen met gegalvaniseerde stalen beugel |
|---|---|
| Maat | 35 mm |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Type | Platenrollers |
| materiaal | Gegoten Nylon |
| Naam | 3/4/5/6/8 inch industriële PP/TPR zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) / Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 50–180 kg |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Laadhoogte | 106.5 mm / 130,5 mm / 155 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | Rubber |
| Caster remtype | Draaien met rem |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | 8 inch zware industriële auto-autofabriek veerbelast schokabsorberend rubberen zwenkwiel met ijzeren |
|---|---|
| materiaal | Rubber |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 159 × 114 mm |
| Naam | Zwaar uitgevoerde 5/6/8/10 inch industriële PU-zwenkwielen – oplossing voor mobiliteit bij hoge bela |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Wieldiameter | 5" 6" 8"10'' |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Roestwerende TPR industriële 304 roestvrijstalen zwenkwielen voor zwaar gebruik – duurzame, corrosie |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Hi-tech prestatie TPR, rubber |
| Laadvermogen | 150kg-300kg |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Garantie | Ander |
| Materiaal | Thermoplastisch rubber, polyurethaan |