| Nazwa | Przemysłowe wysokiej elastyczności TPR Caster Wheel |
|---|---|
| Materiał kół | Wysoka elastyczność TPR |
| Rozmiar wątku | M12 × 30 mm |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Polipropylen, poliuretan, stal |
| Gwarancja | nie płynny |
| Nazwa produktu | 6 -calowy hamulec boczny ciężki pu castor |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, PA |
|---|---|
| Numer modelu | SY-16 |
| Nazwa produktu | Bardzo ciężkie kółko PA ze stali nierdzewnej 304 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 5''6'' 8''10''12'' |
| Tworzywo | Pp |
|---|---|
| Obsługa dostosowywania | OEM/ODM |
| Średnica kołaŚrednica koła | 8" (200 mm) |
| Łożysko | Łożysko rolkowe |
| Pojemność ładowania | 600 kg |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Materiał nylon |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Nazwa produktu | Kółka bieżnika z polipropylenu |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Indywidualne wsparcie | OEM / ODM |
| Materiały bieżnika | PP |
| Łożysko | Łożysko podwójne |
| Tworzywo | Nylon/PU |
|---|---|
| Obsługa dostosowywania | OEM, ODM |
| Średnica kołaŚrednica koła | 8 "(200 mm) |
| Typ hamulca Caster | Obrót z hamulcem |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Numer modelu | SY-6 |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 3/4/5" |