| Tworzywo | Stal, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Obrót z hamulcem |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 3" 4" 5" |
| Rozmiar kół | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Rozmiar łodygi | M12 × 30 mm |
| Pojemność ładowania | 80 kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Materiał bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) ze stalowym rdzeniem |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Tworzywo | Nylon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| Średnica koła | 2″ lub 3″ (około 50 mm lub 75 mm) |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (rdzeń PU lub PU + PP) lub równoważny materiał kół z tworzywa sztucznego |
| Wsparcie dostosowywania | OEM/ODM |
| Wspornik / Obudowa | Obrotowy wspornik ze stali ocynkowanej |
| Typ łożyska | Wariant z łożyskiem kulkowym lub ślizgowym |
| Nazwa | Kółka meblowe |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Nazwa | Wyroby medyczne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany trzpień z hamulcem całkowitym, otworem na śrubę, płytą górną... |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Koło gumowe z rdzeniem aluminiowym |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |