| nazwisko | Dwa koła z hamulcami |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elastyczna guma termoplastyczna (TPR) Wszechprzeplastyczne kółka medyczne |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość koła | 24/32/32 mm |
| Rodzaj montażu | Płyta/gwintowane łodyg z całkowitym hamulcem |
| Nazwa produktu | 4-calowe, ciche obrotowe kółko medyczne TPR z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Średnica koła | 4 cale (≈ 100 mm) |
| Materiał kół | TPR (guma termoplastyczna) + tworzywo sztuczne |
| Pojemność ładowania | 100 kg |
| Typ łożyska | Łożysko 6202/6203 |
| nazwisko | Koła rycynowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Pojedyncze łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | Koło E12 SUS304 TPR |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko E12 SUS304 TPR |
| Średnica koła | 2 cale / 50 mm |
| Nazwa produktu | Twin Wheel Caster |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość pojedynczego koła | 20 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany łodyg z całkowitym hamulcem |
| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
|---|---|
| nazwisko | Kółka meblowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie dostępne |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| nazwisko | Czerwone kółki rycynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |