| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι με φρένα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| πλάτος τροχού | 24/32/32 mm |
| Τύπος στερέωσης | Πλακέτα/στέλφος με νήματα με συνολικό φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικός τροχός 4 ιντσών TPR Silent Swivel Medical Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 4 ίντσες (≈ 100 mm) |
| Τροχό | TPR (Thermoplastic Rubber) + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 100 κιλά |
| Τύπος εδράνου | 6202/6203 ρουλεμάν |
| Ονομασία | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Μία σφαίρα ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Τροχός E12 SUS304 TPR |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός τροχού E12 SUS304 TPR |
| Διάμετρος τροχού | 2 ίντσες / 50 mm |
| Όνομα προϊόντος | Δίδυμη τροχιά |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Ευρύτητα μονοτροχίου | 20 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στρώμα με νήματα με συνολικό φρένο |
| Ονομα | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Τροχό | Πίνακας TPR + πυρήνας PP |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
|---|---|
| Ονομασία | τροχίσκοι επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εγγύηση | Δεν είναι διαθέσιμο |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Ονομασία | Κόκκινοι Ράβδοι |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |