| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko poziomujące Regulowane uniwersalne kółko do stołów warsztatowych i urządzeń |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 250 kg |
| Nazwa produktu | Regulowane kółka poziomujące Koła obrotowe 360° – kółka do mebli i stołów warsztatowych |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal |
| Orzecznictwo | CE |
| Szerokość bieżnika | 30 mm |
| Styl | Obracać |
| Nazwa produktu | Obrotowe kółko obrotowe ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości 2,5 cala ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica koła | 2,5 cala (65 mm) |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość bieżnika | 1-1/4 "(32 mm) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | PVC |
| Aplikacja | Kuchnia, łazienka, biuro domowe, salon, sypialnia, jadalnia, dzieci i dzieci, |
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Inny |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa | Lekkie przemysłowe kółka TPR – płynna i cicha mobilność mebli i sprzętu |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Uniwersalny obrót o 360° |
| nazwisko | Koła z kołków kulkowych z poliuretanu |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 34 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) |
| Nazwa produktu | Kółko obrotowe z gwintowanym trzpieniem |
|---|---|
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 2″ (50 mm) |
| Materiał wspornika | plastikowy |
| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe kółka nylonowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| nazwisko | Wyroby z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 54 × 70 mm |