| Adı | Frenli Çift Çark |
|---|---|
| Ürün Adı | Elastik Termoplastik Kauçuk (TPR) All-plastik tıbbi tekerlekler |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Tekerlek Genişliği | 24/32/32 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| Ürün adı | 4 inç Plastik TPR Sessiz Döner Tıbbi Caster Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 4 inç (≈ 100 mm) |
| Tekerlek malzemesi | TPR (Termoplastik Kauçuk) + Plastik |
| Yük kapasitesi | 100 kg |
| Yatak türü | 6202/6203 rulman |
| Adı | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Tek bilyalı rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | E12 SUS304 TPR tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | E12 SUS304 TPR tekerlek |
| Tekerlek çapı | 2 inç / 50 mm |
| Ürün adı | İkiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tek tekerlek genişliği | 20 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde |
| İsim | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR sırtı + pp çekirdeği |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman tipi | Bilyalı Rulman |
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
|---|---|
| Adı | Mobilya tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Tarzı | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka Boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |
| Adı | Kırmızı Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Basamak genişliği | 13/13/17/21/27/27 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |