| Ürün adı | 4 inç 100mm Şeffaf PU Poliüretan Mavi Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 4 inç |
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Tekerlek rengi | Mavi |
| Yük kapasitesi | 70kg |
| Ürün Adı | 2 İnç Paslanmaz Çelik Döner Teker – Korozyona Dirençli Küçük Hareketlilik Tekerleği |
|---|---|
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Muhafaza malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Teker başına 50 kg |
| İsim | Tespit ayakları olan ağır hizmet tipi tekerlekler |
|---|---|
| Model | 60/75/100/120 |
| Temel Yükseklik (mm) | 18/22/27/30 |
| PAD yüksekliği (mm) | 5/7/8/10 |
| Çelik taban kalınlığı (mm) | 10/18/28 / 40 |
| Ürün Adı | 5″ Beyaz ve Gri PP Döner Medikal Tekerlek – Hastane Sınıfı Zemin Dostu Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) |
| Boyut | 5″ (≈ 125 mm) |
| Tip | Döner |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Ürün Adı | Tam Kilitli Frenli 4 İnç (100 mm) Cıvata Delikli Döner Tıbbi Teker |
|---|---|
| Malzeme | Gri TPR + PP Çekirdek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 100 mm |
| İsim | Mobilya tekerlekleri tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50mm / 75mm |
| Basamak genişliği | 25 mm |
| Dönme Yarıçapı | 51/55/71/73 mm (tekerlek boyutuna göre) |
| Plaka Boyutu | 60.3 × 32 mm / 92 × 63.5 mm |
| İsim | TPR Çarkları |
|---|---|
| Ürün adı | Elastik Termoplastik Kauçuk (TPR) All-plastik tıbbi tekerlekler |
| Tekerlek çapı | 100mm/125mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Tekerlek boyutu | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Gövde Boyutu | M12 × 30 mm |
| Yük kapasitesi | 80 kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Sırt malzemesi | Çelik çekirdekli Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 54 × 70 mm |
| Delik Aralığı | 36 × 54mm / 35 × 48,5mm / 35 × 54.5mm |