| Ürün Adı | Antirust TPR Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Dayanıklı, Korozyo |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |
| İsim | Avrupa Tarzı 3″ (75 mm) Şeffaf PU Döner Tekerlekler – Pürüzsüz ve Zemin Dostu Hareketlilik Tekerlekl |
|---|---|
| Malzeme | Şeffaf Poliüretan (PU) |
| Yük Kapasitesi | 60 kg |
| Tip | Döner/sabit |
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| İsim | 2/3 İnç Hafif Hizmet Kolay Kurulum Döner Teker Tekerlekler - Dış Mekan Mobilyaları ve Evrensel Teker |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Renk | Siyah tekerlek |
| Rulman | bilyalı rulman (rulman çeliği) |
| İsim | 35mm Naylon Tekerlekli Paslanmaz Çelik Teker – 50mm Genişlik Pastörizatör Arabası Döner Kast |
|---|---|
| Yük Kapasitesi | Karışık Stiller |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Naylon |
| Tekerlek Çekirdeği | İyi |
| İsim | 3 inçlik kauçuk tekerlekler |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün Adı | Pürüzsüz hareketlilik için naylon tekerlekli premium ağır hizmet tipi ayarlanabilir tesviye tekerlek |
|---|---|
| Ayarlama Süresi | 3 sn (kol tarafından işletilen) |
| Tekerlek Çapı | 50 mm |
| Uygulama | Endüstriyel Makineler , Malzeme Kullanımı , Tıbbi |
| Gövde Boyutu | M8*25 mm |
| Ürün adı | Ekstra Ağır Hizmet Tipi 12 İnç Tekerlekler Darbeye Dayanıklı Yüksek Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Teker başına 50 kg |