| Naam | 125 mm industriële ESD antistatische PU-zwenkwielen – middelzware geleidende mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Wielmateriaal | PU |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 288 lbs/130 kg per zwenkwiel |
| Productnaam | Draaiend hardrolwiel met rem |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| aangepaste ondersteuning | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | TPR, PU, PP |
| Rimpel | Plastic |
| Productnaam | 4/5/6/8 inch zware industriële PP-zwenkwielen – duurzame mobiliteitsoplossing van polypropyleen |
|---|---|
| Wielmaat | 4''5''6''8'' |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Laadvermogen | 260 kg / 320 kg / 380 kg / 460 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Productnaam | Industrieel zwaar uitgevoerd trolleyzwenkwiel – TPR-wiel met 304 roestvrijstalen beugel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielmateriaal | TPR |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgatcentra | 115*100mm |
| Naam | Lichte industriële TPR-zwenkwielen – soepele en stille mobiliteit voor meubels en uitrusting |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | 360° universeel draaibaar |
| Naam | Middelzwaar grijs PU-zwenkwiel 3 4 5 inch industriële karwiel met bovenplaat voor magazijnapparatuur |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Gatafstand | 95*65 mm |
| Productnaam | 3 inch / 75 mm grijze PP/TPR zwenkwielen met rem – zwenkwielen voor meubels en industriële mobilitei |
|---|---|
| Maat | 75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 60/100 kg per zwenkwiel |
| Productnaam | 2 inch draaibaar nivelleerwiel, verstelbaar universeel zwenkwiel voor werkbank en industriële appara |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | Biozorg |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | PA |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polypropyleen, thermoplastisch rubber |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 6 "(150 mm) |