| Naam | Koreaans rood PU rond zwenkwiel – 3,5 mm plaatdikte zwenkwiel met roterend lager, draagvermogen 130 |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan, staal |
| Plaatgrootte | 92×65 mm |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Laadvermogen | 130 kg |
| Productnaam | Industriële 1,5″ en 2″ zware zwenkwielen |
|---|---|
| Maat | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Kogellager |
| Beugelmateriaal | Staal met oppervlaktebehandeling voor corrosiebestendigheid |
| Naam | 3-5 inch polypropyleen zwenkwiel met dubbel kogellager voor trolleys en industriële apparatuur |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Type | SWIVEL, Hareware, gereedschap, fitting |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Naam | 4 inch industrieel PU universeel zwenkwiel voor machines voor de productie van voedsel |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 3 inch 75 mm TPR industrieel middelzwaar zwenkwiel voor trolley en uitrusting |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 4 inch rubberen zwenkwiel met ijzeren kern, met bovenplaat en rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Gatafstand | 91,2/77,5*75,5/67mm |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Productnaam | 2-inch lichtgewicht zwart PU-zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | PU (POLYURETHAAN) |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Handelswijze | Normaal/glijlager |
| Beugelmateriaal | plastic |
| Naam | 100 mm industriële middelzware zwenkwielen – soepel rollende thermoplastische rubberen mobiliteitswi |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm / 170 mm |
| Naam | 6 inch industriële materiaalkarren zwenkwielen – robuuste zwenk- en vaste mobiliteitswielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 2 inch PU-zwenkwielen – compacte industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 59*47mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 20 mm |