| Productnaam | Dubbele kogellagers Wielwiel Vaste plaat |
|---|---|
| Diameter | 2 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wielkleur | Wit/blauw |
| Wieldiameter | 150 mm / 200 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 200 mm (150 mm wiel) / 255 mm (200 mm wiel) |
| Plaatgrootte | 159×114 mm |
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Plaatgrootte | 115 × 100 mm |
| Naam | Industriële PU 304 roestvrijstalen zwenkwielen – 50 mm (2") soepel rollend zwenkwiel |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 54 × 44 mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 22 mm |
| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Naam | op zwaar werk berekende bevers |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Naam | Middelgrote Plichtsbevers |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde, slagvaste 304 roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële karren met nylon wielen |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Naam | Tweelingwielgieters |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Lagers | Eenballagers |
| Laadhoogte | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Naam | op zwaar werk berekende bevers |
|---|---|
| Draaiwijdte | 84.5/100/119.5/156 mm |
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Lagers | Doppelballagers |