| Ürün adı | Çift Bilyalı Rulmanlar Tekerlek Tekeri Sabit Plaka |
|---|---|
| Çap | 2 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Tekerlek rengi | Beyaz/mavi |
| Tekerlek çapı | 150mm / 200mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 200 mm (150 mm tekerlek) / 255 mm (200 mm tekerlek) |
| Plaka boyutu | 159 × 114 mm |
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Plaka Boyutu | 115 × 100 mm |
| İsim | Endüstriyel PU 304 Paslanmaz Çelik Küçük Tekerlekler – 50 mm (2") Pürüzsüz Döner Teker |
|---|---|
| Tip | Plaka tekrarı (Fren ve Döner ve Sert) |
| Plaka Boyutu | 54×44 mm |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Diş Genişliği | 22 mm |
| İsim | Orta Hizmet Makaralı Rulman Naylon Teker Tekerleği – 80kg Aşınmaya Dirençli Düz Ücretsiz Teker |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 2,5 inç / 63 mm |
| Cıvata Deliği Çapı | 13 mm |
| Jant | Naylon Jant |
| Rulman | Makaralı Rulmanlar |
| Adı | Ağır Güçlü Kaynaklar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Adı | Orta görevli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Darbeye Dayanıklı 304 Paslanmaz Çelik Tekerlekler – Naylon Tekerlekli Endüstriyel A |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Braket Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | İkiz tekerlekli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm |
| Basamak genişliği | 25*2 mm |
| Yükleme | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Adı | Ağır Güçlü Kaynaklar |
|---|---|
| Dönme Yarıçapı | 84.5/100/119.5/156 mm |
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |