| Nazwa produktu | Podwójne łożyska kulkowe Kółko Stała płytka |
|---|---|
| Średnica | 2 cale |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 50 mm |
| Kolor koła | Biały/niebieski |
| Średnica koła | 150 mm / 200 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 200 mm (150 mm koło) / 255 mm (200 mm koło) |
| Rozmiar płyty | 159 × 114 mm |
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Rozmiar talerza | 115 × 100 mm |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne ze stali nierdzewnej 304 PU – gładkie kółko jezdne o średnicy 50 mm ( |
|---|---|
| Typ | Caster płyty (Brake i obrotowe i sztywne) |
| Rozmiar talerza | 54 × 44 mm |
| Średnica koła | 50 mm |
| Szerokość bieżnika | 22 mm |
| Nazwa | Nylonowe kółko samonastawne z łożyskiem wałeczkowym do średnich obciążeń – odporne na zużycie, płask |
|---|---|
| Rozmiar koła | 2,5 cala / 63 mm |
| Średnica otworu na śrubę | 13 mm |
| Obrzeże | Nylonowa obręcz |
| Łożysko | Łożyska wałeczkowe |
| nazwisko | Ciężkie kocioły |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| nazwisko | Średnie służby |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa produktu | Odporne na uderzenia koła samonastawne ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości – kółka przemy |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| nazwisko | Różce z bliźniakami |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedynczej kuli |
| Wysokość ładunku | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| nazwisko | Ciężkie kocioły |
|---|---|
| Promień skrętu | 84,5/100/119,5/156 mm |
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |