| Naam | 150 mm zware rollen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Naam | 2 inch transparante kristallen PVC-wielen met rem – chromen beugel meubelzwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 30 kg |
| Plaatgrootte | 42*42mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Laadhoogte | 106.5 mm / 130,5 mm / 155 mm |
| Materiaal | Elastiek thermoplastisch rubber (plat) |
|---|---|
| Plaatgrootte | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Naam | Thermoplastische Rubbergietmachines |
| Materiaal van het loopvlak | Hoogtemperatuur Nylon |
| Plaat gaten tussen elkaar | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | Zware duurzame nylon zwenkwiel 8 inch |
|---|---|
| Diameter | 8 duim (200mm) |
| Aanpasbaar | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 200 mm |
| Wielkleur | Witte/Grijze/Blauwe |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | Rubber |
| Caster remtype | Draaien met rem |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Industriële PU-rolwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan loopvlak + polypropyleen kern |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 mm |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Laadhoogte | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Naam | Industriële polypropyleen zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Laadhoogte | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware TPR zwenkwielen – industriële mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Werkstoffen van het loopvlak | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Wieldiameter | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |