| Productnaam | Zwaar uitgevoerde industriële trolleywagenfabriek Veerbelaste schokabsorberende PU-wielen |
|---|---|
| Materiaal | Gegoten PU en gietijzer |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 125/150/200 mm |
| Naam | Medisch apparaat caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Stuurpen met schroefdraad, totale rem, boutgat, bovenplaat... |
| Naam | Industriële staalrolhellen zware polyurethaanrolhellen schokdemper |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 4-5 inch middelzware TPR zwenkwiel enkel kogellager 100 kg laadvermogen voor supermarktapparatuur |
|---|---|
| Handelswijze | Enkel kogellager met draadbeschermers |
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 4/5 inch |
| Naam van het product | 2.5 inch witte stille tweelingwielrol met bovenste plaat en enkele rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 65 mm |
| Wijdte van het wiel | 44.5mm |
| Algemene lengte | 78,5 mm |
| Montage-type | Gezweefde stam/plaat met totale rem |
| Naam | 3 inch 75 mm TPR industrieel middelzwaar zwenkwiel voor trolley en uitrusting |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Naam | Industriële trolleywielen voor middelzwaar gebruik 3‑5″ PP/TPR zwenkwiel met rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Type | SWIVEL, Hareware, gereedschap, fitting |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Geluidsreductie | Stil/ruisloos |
|---|---|
| Laadvermogen | 100 lb/ 45 kg |
| Materiaal | transparant gegoten PU |
| Type | Draaibaar/stationêr |
| Verenigbaarheid | past in de meeste standaard kantoorstoelen |
| Naam | 150 mm zware rollen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Productnaam | Zwenkbaar medisch zwenkwiel van 100 mm (4 inch) met Total Lock-rem |
|---|---|
| Materiaal | Grijze TPR + PP-kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 100 mm |