| Ονομα | Ροδάκια νάιλον επίπλων βαρέως φορτίου 1,5 ιντσών – Μαύρο ατσάλι με κάλυμμα ντουλαπιού & ρόδα ντο |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον και χάλυβας, νάιλον και χάλυβας |
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Συσκευασία | νάιλον και χάλυβας, νάιλον και χάλυβας |
| Πλάτος πέλματος | 36,5 χιλ. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Τροχός E12 SUS304 TPR |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός τροχού E12 SUS304 TPR |
| Διάμετρος τροχού | 2 ίντσες / 50 mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί ελαφρού τύπου 2 / 3 ιντσών Εύκολης εγκατάστασης – Έπιπλα εξωτερικού χώρου &am |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Χρώμα | Μαύρος τροχός |
| Ρουλεμάν | ρουλεμάν (ρουλεμάν χάλυβα) |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Στυλ σχεδιασμού | Παραδοσιακός |
| Τροχό | ΤΡΥ+Νάιλον |
| Διάμετρος τροχού | 50mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί 3 / 4 / 5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν με ρουλεμάν - Πλαστικοί τροχοί επίπλων γεν |
|---|---|
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τροχό | Χάλυβας, PVC, PVC |
| Μέγεθος πιάτου | 92×65 χλστ |
| Διάσταση οπών | 75,5 x 44,5 χλστ |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Αριθμό μοντέλου | Στέλεχος δακτυλίου λαβής 70mm |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | PU/PVC |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος |
| Όνομα προϊόντος | 3 ιντσών βαρέως τύπου Clear PU έπιπλα διαφανείς τροχούς Caster |
| Ονομα | Τροχοί τροχίσκου PVC ή PU 3 ιντσών για βιομηχανικά έπιπλα και τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | PVC (πολυβινυλοχλωρίδιο) |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος πέδησης | Χωρίς φρένο |
| Σχέδιο | στυλ βιομηχανικός |
| Αριθμός μοντέλου | 1inch Iron TPR Έπιπλα Caster |
| Ονομα | Τροχοί 4 ιντσών περιστρεφόμενοι κόκκινοι τροχοί PU τροχίσκου με φρένο – Ροδάκια επίπλων πάγκου εργασ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |