| Ονομα | Τροχοί τροχού καρέκλας γραφείου 3 ιντσών 75 mm διαφανείς μαύροι PU – Τροχοί χωρίς θόρυβο που προστατ |
|---|---|
| Μείωση Θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
| Συνολικό ύψος | 93 |
| Χωρητικότητα φορτίου | 35 kg |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένες στερεές ρόδες |
| Αριθμό μοντέλου | DAJIN CASTER |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2 " |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου 3 / 4 / 5 ιντσών Κόκκινοι τροχοί PVC γενικής χρήσης με ενιαίο ρουλεμάν |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Στήριξη της κορυφής της πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125MM |
| Τροχό | PVC |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος |
| Τροχό | TPR+Nylon+PP |
| Χρώμα | Γκρί |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Αριθμό μοντέλου | Lron Core Pu Wheel |
| Ονομα | Στρογγυλός τροχός τροχού PU Κόκκινο στυλ Κορέας – Περιστρεφόμενος τροχός πάχους πλάκας 3,5 mm με περ |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Μέγεθος πιάτου | 92×65 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 130 kg |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από χυτοσίδηρο 2 ιντσών - Τροχοί βαρέως τύπου καροτσιού μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Τροχό | Χάλυβας, Θερμοπλαστικό Καουτσούκ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος-καλυμμένος |
| Εφαρμόσιμο περιβάλλον | Βιομηχανική χρήση |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 3 ιντσών – Ρυθμιζόμενος τροχός γενικής χρήσης για πάγκο εργασίας |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 75 χλστ |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 100/300/500 κιλά |
| Όνομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | ρόδα τροχίσκων |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |