| Όνομα προϊόντος | Διπλοί τροχοί τροχού 50 mm (2-3 ιντσών) με νάιλον ολικό φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος | 2 ίντσες, 3 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Τροχόσπιτο | Γκρι/Μαύρο |
| Βάση | Πιάτο, περασμένος κλωστή μίσχος |
| Ονομα | Βιομηχανικός κύλινδρος / τροχός τροχού TPR 1 ίντσας (25 mm) – Λύση ελαφριάς κινητικότητας |
|---|---|
| Τροχό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| στυλ σχεδίασης | Βιομηχανικός |
| υλικό | TPR |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός από πολυπροπυλένιο 3‑5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν για καρότσια και βιομηχανικό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ 3 ιντσών – βαρέως τύπου και ομαλή κύλιση |
|---|---|
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 80 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι περιστρεφόμενοι τροχοί ισοπέδωσης 2 ιντσών – Universal Mobility & Stability Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50mm), 2,5" (65mm), 3" (75mm) |
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί από ανοξείδωτο ατσάλι PU 304 – 50 mm (2") Ομαλός τροχός κύλισης |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικό τροχίσκου (φρένο & περιστρεφόμενο & σταθερό) |
| Μέγεθος πιάτου | 54 × 44 mm |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 22 mm |
| Όνομα προϊόντος | Πορτοκαλί βιομηχανικοί τροχοί 2″ / 3″ / 4″ / 5″ – Ροδάκια PU μεσαίας αντοχής με περιστρεφόμενες και |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό βραχίονα | Ατσάλι |
| Τύπος τοποθέτησης | Κορυφαίο στήριγμα πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Ονομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτική κατασκευή PP και PU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | Υποστηρίζει 35 kg ή 65 kg |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Ονομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτική κατασκευή PP και PU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | Υποστηρίζει 35 kg ή 65 kg |
| Συμβατότητα επιφάνειας | Κατάλληλο για διάφορες εσωτερικές επιφάνειες, όπως σκληρό ξύλο, κεραμίδια και χαλί |
| Όνομα προϊόντος | Ιαπωνική περιστρεφόμενη πλάκα τροχίσκου βαρέως τύπου διπλό ρουλεμάν υψηλής χωρητικότητας 4 ιντσών απ |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 100/130/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Μαύρος |