| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
|---|---|
| Τροχό | Υψηλής τεχνολογίας performance TPR, καουτσούκ |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων ανοξείδωτου |
| Χωρητικότητα φορτίου | 150-300 κιλά |
| Ρουλεμάν | διπλό ρουλεμάν από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί μεσαίας αντοχής 100 mm – Θερμοπλαστικοί ελαστικοί τροχοί ομαλής κύλισης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139mm / 170mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοί βαρέοι τροχοι με φρένο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | TPR, PU, PP |
| Τρίχωμα | Πλαστικό |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 5 ιντσών πεταμένο κύλινδρο ιατρικής κατσαρόλας |
| Διάμετρος τροχού | 125mm |
| Πλάτος τροχού | 32mm |
| Ρουλεμάν | Βαθύ ρουλεμάν αυλακιού |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλής ποιότητας θερμοπλαστικό καουτσούκ και ατσάλι με διπλό ρουλεμάν τροχού με ρουλεμάν με φρένο 5 |
|---|---|
| Τροχό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Τυπικό μέγεθος τροχού | 4 ίντσες / 5 ίντσες |
| Προσαρμογή | OEM/ODM |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Ονομασία προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Υλικό Τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | Φ7mm, Φ9mm, Φ11mm |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος με τροχούς με τροχούς |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ 3 ιντσών – βαρέως τύπου και ομαλή κύλιση |
|---|---|
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 80 κιλά |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένες στερεές ρόδες |
| Αριθμό μοντέλου | DAJIN CASTER |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2 " |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-27 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι κόκκινο PU τροχός τροχός |
| Διάμετρος τροχού | 3''4'' 5'' |