| نام محصول | چرخهای چرخدار صنعتی PP سنگین 4 / 5 / 6 / 8 اینچی - محلول پویایی پلیپروپیلن بادوام |
|---|---|
| اندازه چرخ | 4''5''6''8'' |
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن (PP) |
| ظرفیت بار | 260 کیلوگرم / 320 کیلوگرم / 380 کیلوگرم / 460 کیلوگرم |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام | چرخهای چرخدار صنعتی لاستیکی چرخان 3 اینچی - نورد سنگین و روان |
|---|---|
| پایان | روکش شده روی |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| ظرفیت بار | 80 کیلوگرم |
| نام | کاستور مبلمان نایلونی با بار سنگین 1.5 اینچی – روکش فلزی مشکی و چرخ کاستور کمد |
|---|---|
| ماده چرخشی | نایلون و فولاد، نایلون و فولاد |
| تایپ کنید | ریخته گری مبلمان |
| بسته بندی | نایلون و فولاد، نایلون و فولاد |
| عرض آج | 36.5 میلی متر |
| نام | چرخهای چرخدار چدنی سبک 2 اینچی - چرخهای چرخدار چرخدار سنگین سایز کوچک |
|---|---|
| ماده چرخشی | فولاد، لاستیک ترموپلاستیک |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| پایان | زینک اندود |
| محیط کاربردی | استفاده صنعتی |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 37 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| شعاع چرخشی | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (با قطر) |
| نام محصول | چرخهای ریختهگری PU متوسط سنگین 4 اینچ/5 اینچ/6 اینچ | 200 تا 300 کیلوگرم بار | چرخهای چرخان دوب |
|---|---|
| قطر | 4 اینچ، 5 اینچ، 6 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 100/125/150 میلی متر |
| رنگ | سبز |
| مادی | پلی اورتان |
|---|---|
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| قطر چرخ | 5 "6" 8"10" |
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| مواد | نایلون فیبر شیشه ای |
|---|---|
| شماره مدل | SY-13 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | کاستور نایلونی با دمای بالا از جنس استنلس استیل 304 با الیاف شیشه |
| قطر چرخ | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخشی |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 4/5/6/8 " |
| اندازه بشقاب | 115 * 100 میلی متر |
| نام محصول | ریخته گری سخت نایلونی سیاه سنگین برای ماشین های صنعتی – سایزهای 2.5 و 3 اینچی با ظرفیت بارگیری 600 ت |
|---|---|
| اندازه | 2.5 اینچ / 3 اینچ |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| مواد | نایلون |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |