| قطر چرخ | 6 اینچ (150 میلی متر) |
|---|---|
| ظرفیت بار | 300 کیلوگرم در هر چرخ |
| ماده چرخشی | نایلون درجه حرارت بالا |
| مواد براکت | فولاد گالوانیزه |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| نام محصول | چرخ کاستر تراز گردان 3 اینچی - چرخ چرخدار جهانی قابل تنظیم برای میز کار و تجهیزات |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| عرض چرخ | 75 میلی متر |
| دما | -25 / +85 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت بار | 100/300/500 کیلوگرم |
| نام | کاستور دوچرخ پیچی 5 اینچی صنعتی M12 - چرخ TPR با هسته PP |
|---|---|
| قطر چرخ | 125 میلی متر (چرخ های با قطر 75 و 100 میلی متر در دسترس هستند) |
| عرض آج | 25*2 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ |
| ارتفاع بار | 155 میلی متر |
| نام تجاری | PLEYMA |
|---|---|
| مادی | پلاستیکی |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| چرخ | چهار چرخ |
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مواد | پلی اورتان، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نوع ترمز کاستر | بدون ترمز، ترمز پدال جانبی |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| نام محصول | چرخ چرخان چرخشی قابل چرخش سنگین - راه حل تحرک صنعتی |
|---|---|
| قطر | 5 "6" 8" |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| ظرفیت بار | 400-640 کیلوگرم |
| اندازه بشقاب | 140x110mm |
| نام محصول | چرخهای کرچکی فولادی ضد زنگ 304 مقاوم در برابر ضربه - چرخهای چرخ نایلونی چرخهای صنعتی |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| مواد براکت | فولاد ضد زنگ 304 |
| نام | ماشین آلات سنگینی فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 /125 /150 /200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 100 × 110 میلی متر |
| نام | رنده های سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 144/164/186/240 میلی متر |
| نام محصول | چرخهای چرخدار صنعتی سنگین – سایزهای چندگانه، بار 120 تا 400 کیلوگرم |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| ماده چرخشی | TPR (لاستیک ترموپلاستیک) |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| عرض چرخ | 37 میلی متر |