| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel PP Teker Tekerlekler - Dayanıklı Polipropilen Hareketlilik |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 4''5''6''8'' |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük Kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Rulman tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 3 İnç Döner Kauçuk Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet ve Pürüzsüz Haddeleme |
|---|---|
| Sona ermek | Çinko kaplama |
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 80kg |
| İsim | 1,5 İnç Ağır Yük Naylon Mobilya Tekerleri – Siyah Çelik Kapaklı Dolap ve Dolap Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon ve çelik, naylon ve çelik |
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Ambalaj | naylon ve çelik, naylon ve çelik |
| Diş Genişliği | 36,5 mm |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Tipi Dökme Demir Döner Tekerlekler – Küçük Boyutlu Ağır Hizmet Arabası Tekerlekle |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Sona ermek | Çinko kaplamalı |
| Uygulanabilir ortam | Endüstriyel Kullanım |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Diş Genişliği | 37mm |
| RULMAN | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Dönme Yarıçapı | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (çapa göre) |
| Ürün adı | Orta Ağır Hizmet PU Küçük Tekerlekler 4"/5"/6"| 200–300kg Yük | Çelik Çekirdekli Çift |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/125/150mm |
| Tekerlek rengi | yeşil |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 5" 6" 8"10'' |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Malzeme | Cam Elyaf Naylon |
|---|---|
| Model numarası | SY-13 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi 304 paslanmaz çelik Cam Elyaf yüksek sıcaklık Naylon tekeri |
| Tekerlek çapı | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Döner |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Makineler için Ağır Hizmet Tipi Siyah Naylon Sert Tekerler – 600–700 kg Yük Kapasiteli 2 |
|---|---|
| Boyut | 2,5" / 3" |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Naylon |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |