| Όνομα προϊόντος | 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών βαρέως τύπου Industrial PP Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πολυπρο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 4''5''6''8'' |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ 3 ιντσών – βαρέως τύπου και ομαλή κύλιση |
|---|---|
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 80 κιλά |
| Ονομα | Ροδάκια νάιλον επίπλων βαρέως φορτίου 1,5 ιντσών – Μαύρο ατσάλι με κάλυμμα ντουλαπιού & ρόδα ντο |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον και χάλυβας, νάιλον και χάλυβας |
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Συσκευασία | νάιλον και χάλυβας, νάιλον και χάλυβας |
| Πλάτος πέλματος | 36,5 χιλ. |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από χυτοσίδηρο 2 ιντσών - Τροχοί βαρέως τύπου καροτσιού μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Τροχό | Χάλυβας, Θερμοπλαστικό Καουτσούκ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος-καλυμμένος |
| Εφαρμόσιμο περιβάλλον | Βιομηχανική χρήση |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| ΡΟΥΛΕΜΑΝ | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ράδιο περιστροφής | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί PU Caster Medium Heavy Duty 4"/5"/6"| Φορτίο 200–300kg | Περιστρεφόμενοι τροχο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150 χλστ |
| Τροχόσπιτο | πράσινος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 5 "6" 8"10" |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Πλάτος τροχού | 50mm |
| Υλικό | Nylon από ίνες γυαλιού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-13 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας νάιλον τροχίσκος υψηλής θερμοκρασίας από ανοξείδωτο ατσάλι 304 Γυαλί Fiber |
| Διάμετρος τροχού | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Στροφέας |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Άκαμπτοι τροχίσκοι μαύρου νάιλον βαρέως τύπου για βιομηχανικές μηχανές – Μεγέθη 2,5″ & 3″ με χωρ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,5″ / 3″ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Υλικό | Νάιλον |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |