| نام | لوله های 150 میلی متری سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 144/164/186/240 میلی متر |
| نام | کاستورهای پی وی سی کریستالی شفاف 2 اینچی با ترمز – چرخهای کاستور مبلمان براکت کروم |
|---|---|
| تایپ کنید | ریخته گری مبلمان |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| ظرفیت بار | 30 کیلوگرم |
| اندازه بشقاب | 42*42 میلی متر |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ تک توپ |
| ارتفاع بار | 106.5 میلی متر / 130.5 میلی متر / 155 میلی متر |
| مواد | لاستیک ترموپلاستیک الاستیک (مسطح) |
|---|---|
| اندازه بشقاب | 105*80 میلی متر/ 135*110 میلی متر |
| نام | کاستورهای لاستیکی ترموپلاستیک |
| مواد آج | نایلون با دمای بالا |
| فاصله سوراخ صفحه | 82 × 76.5 میلی متر / 107.5 × 102 میلی متر |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 37.5 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام محصول | نایلون کرچک بادوام سنگین 8 اینچی |
|---|---|
| قطر | 8 اینچ (200 میلی متر) |
| قابل تنظیم | OEM ، ODM |
| قطر چرخ | 200 میلی متر |
| رنگ | سفید/ خاکستری/ آبی |
| نام تجاری | PLEYMA |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| مادی | لاستیک |
| نوع ترمز کاستر | با ترمز چرخش |
| ضمانت | 1 سال |
| نام | چرخ چرخ صنعتی PU |
|---|---|
| ماده چرخشی | آج پلی اورتان + هسته پلی پروپیلن |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 میلی متر |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| ارتفاع بار | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| نام | چرخ چرخنده پلی پروپیلن صنعتی |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| ارتفاع بار | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| نام | چرخهای چرخان چرخشی TPR 4 / 5 / 6 / 8 اینچی - راهحل تحرک صنعتی |
|---|---|
| مواد معدنی | لاستیک ترموپلاستیک (TPR) |
| قطر چرخ | 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |