| Nazwa | 150 mm silniki ciężkoodporne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Nazwa | 2-calowe, przezroczyste, kryształowe kółka z PCV z hamulcem – chromowane kółka do mebli z uchwytem |
|---|---|
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 30 kg |
| Rozmiar talerza | 42*42mm |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Wysokość ładunku | 106,5 mm / 130,5 mm / 155 mm |
| Materiał | Elastyczna guma termoplastyczna (płaska) |
|---|---|
| Rozmiar płyty | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| nazwisko | Kuśnicy z gumy termoplastycznej |
| Materiał bieżnika | Nylon o wysokiej temperaturze |
| Odstępy od otworu płytowego | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, wytrzymałe nylonowe kółko 8-calowe |
|---|---|
| Średnica | 8 cali (200 mm) |
| Dostosowywanie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 200 mm |
| Kolor koła | Biały/Szary/Błękitny |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | Guma |
| Typ hamulca Caster | Obrót z hamulcem |
| Gwarancja | 1 lata |
| Nazwa | Przemysłowe koło kołowe PU |
|---|---|
| Materiał kół | Bieżnik poliuretanowy + rdzeń polipropylenowy |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Wysokość ładunku | 95 mm / 125 mm / 153 mm / 195 mm / 240 mm |
| Nazwa | Przemysłowe koło z polipropylenu |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Wysokość ładunku | 95 mm / 125 mm / 153 mm / 195 mm / 240 mm |
| Nazwa | Kółka obrotowe TPR o średnicy 4/5/6/8 cali o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności |
|---|---|
| Materiały bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Średnica koła | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |