| مواد | فولاد، لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخ محکم |
| نوع ترمز کاستر | با ترمز چرخش |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 3 "4" 5" |
| اندازه چرخ | 75 × 25 میلی متر |
|---|---|
| اندازه ساقه | M12 × 30 میلی متر |
| ظرفیت بار | 80 کیلوگرم |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| مواد معدنی | لاستیک ترموپلاستیک (TPR) با هسته فولادی |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 4/5/6/8 " |
| اندازه بشقاب | 115 * 100 میلی متر |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| مواد | نایلون، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| قطر چرخ | 2 اینچ یا 3 اینچ (تقریباً 50 میلی متر یا 75 میلی متر) |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی اورتان (هسته PU یا PU + PP) یا مواد چرخ پلاستیکی معادل |
| پشتیبانی سفارشی سازی | OEM / ODM |
| براکت / مسکن | براکت گردان فولادی با روکش روی |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ یا نوع بلبرینگ ساده |
| نام | کاستورهای مبلمان |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| گارانتی | در دسترس نبودن |
| سبک | سفت و محکم ، چرخان و سفت و سخت ، چرخان با ترمز |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| نام | دستگاه های پزشکی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125 میلی متر |
| عرض چرخ | 32 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ تک توپ |
| نوع نصب | ساقه رزوه ای با ترمز کامل، سوراخ پیچ، صفحه رویی ... |
| نام | چرخهای چرخدار چرخدار سنگین ۴/۵/۶/۸ اینچ – چرخهای چرخان لاستیکی و فولادی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| مواد معدنی | چرخ لاستیکی هسته آلومینیومی |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |