| İsim | 150 mm ağır görevli makaralar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| İsim | Frenli 2 İnç Şeffaf Kristal PVC Tekerler - Krom Braket Mobilya Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 30kg |
| Plaka boyutu | 42*42mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 106.5 mm / 130.5 mm / 155 mm |
| Malzeme | Elastik termoplastik kauçuk (düz) |
|---|---|
| Plaka boyutu | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Adı | Termoplastik kauçuk tekerlekler |
| Sırt Malzemesi | Yüksek sıcaklık naylon |
| Plaka deliği aralığı | 82 × 76.5 mm / 107.5 × 102 mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Dayanıklı Naylon Teker 8 İnç |
|---|---|
| Çap | 8 inç (200 mm) |
| Özelleştirilebilir | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 200 mm |
| Tekerlek rengi | Beyaz/ Gri/ Mavi |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | Lastik |
| Caster fren tipi | Frenle dön |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Endüstriyel PU Çark Çarkı |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan sırtı + polipropilen çekirdek |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160mm |
| Basamak genişliği | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| yük yüksekliği | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| İsim | Endüstriyel polipropilen Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Basamak genişliği | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| yük yüksekliği | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet TPR Döner Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Sırt malzemeleri | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Tekerlek çapı | 4" / 5" / 6" / 8" |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |