| نام | چرخ کاستر TPR با اقلیت بالا صنعتی |
|---|---|
| ماده چرخشی | TPR با عصب بالا |
| اندازه نخ | M12 × 30 میلی متر |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM ، OBM |
| مادی | پلی پروپیلن ، پلی اورتان ، فولاد |
| ضمانت | در دسترس نبودن |
| نام محصول | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| مواد | فولاد ضد زنگ، PA |
|---|---|
| شماره مدل | SY-16 |
| نام محصول | کاستور PA از جنس استنلس استیل 304 بسیار سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 5''6'' 8''10''12'' |
| مادی | PP |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM/ODM |
| قطر چرخ قطر چرخ | 8 اینچ (200 میلی متر) |
| حامل | بلبرینگ غلتکی |
| ظرفیت بار | 600 کیلوگرم |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مادی | نایلون مواد |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نام محصول | کاستورهای آج پلی پروپیلن |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM / ODM |
| مواد معدنی | PP |
| حامل | بلبرینگ دوتایی |
| مواد | نایلون/PU |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ قطر چرخ | 8 "(200 میلی متر) |
| نوع ترمز کاستر | با ترمز چرخش |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| مواد | پلی اورتان، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| مواد | پلی اورتان، فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نوع ترمز کاستر | بدون ترمز، ترمز پدال جانبی |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| مواد | پلی اورتان |
|---|---|
| شماره مدل | SY-6 |
| نوع ترمز کاستر | بدون ترمز، ترمز پدال جانبی |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 3/4/5" |