| Ονομα | 150 χιλιοστών βαρέος ρόλος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Ονομα | Τροχοί από διαφανή κρυστάλλινο PVC 2 ιντσών με φρένο – Τροχοί επίπλων με βάση χρωμίου |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 30 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 42*42mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 106.5 mm / 130.5 mm / 155 mm |
| Υλικό | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (επίπεδο) |
|---|---|
| Μέγεθος της πλάκας | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Ονομασία | Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι |
| Υλικό πέλματος | Υψηλής θερμοκρασίας Νάιλον |
| Απόσταση τρύπας πλάκας | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Heavy Duty Durable Nylon Castor 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος | 8 ίντσα (200mm) |
| Προσαρμόσιμος | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 200 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Λευκό/Γκρι/Μπλε |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος φρένου του Caster | Γύρισμα με φρένο |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Ονομα | Βιομηχανικός τροχός κυψελών PU |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο πέλμα + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160mm |
| Πλάτος βήματος | 25 χιλ. / 30 χιλ. / 37 χιλ. / 40 χιλ. / 50 χιλ. |
| Υψόμετρο φορτίου | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Ονομα | Βιομηχανικό τροχό από πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Πλάτος βήματος | 25 χιλ. / 30 χιλ. / 37 χιλ. / 40 χιλ. / 50 χιλ. |
| Υψόμετρο φορτίου | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί τροχού TPR βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών – Λύση βιομηχανικής κινητικότητα |
|---|---|
| Υλικά τροχιάς | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |