| İsim | Endüstriyel yüksek elastikiyet TPR tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek elastikiyet TPR |
| İplik boyutu | M12 × 30 mm |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Basamak genişliği | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Polipropilen, poliüretan, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Ürün adı | 6 " |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, PA |
|---|---|
| Model numarası | SY-16 |
| Ürün Adı | Ultra ağır 304 paslanmaz çelik PA tekeri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 5''6'' 8''10''12'' |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Özelleştirme desteği | OEM/ODM |
| Tekerlek çapıTekerlek çapı | 8" (200 mm) |
| Taşıma | Silindir yatağı |
| Yük kapasitesi | 600 kg |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Malzeme Naylon |
| Ürün adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Ürün adı | Polipropilen Sırtlı Tekerler |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | PP |
| Taşıma | Çift top rulman |
| Malzeme | Naylon/Poliüretan |
|---|---|
| Özelleştirme desteği | OEM, ODM |
| Tekerlek çapıTekerlek çapı | 8 "(200mm) |
| Caster fren tipi | Frenle dön |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Model numarası | SY-6 |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 3/4/5" |