| Ονομα | Βιομηχανικός τροχός Caster High-Elasticity TPR |
|---|---|
| Τροχό | TPR |
| Μέγεθος νήματος | M12 × 30 mm |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Πλάτος βήματος | 25 χιλ. / 30 χιλ. / 37 χιλ. / 40 χιλ. / 50 χιλ. |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Όνομα προϊόντος | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, PA |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-16 |
| Όνομα προϊόντος | Εξαιρετικά βαρύς τροχός PA από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 5''6'' 8''10''12'' |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Υποστήριξη προσαρμογής | OEM/ODM |
| Διάμετρος τροχού Διάμετρος τροχού | 8" (200 mm) |
| Ρουλεμάν | Κυλίνδρος |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 600 κιλά |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Υλικό νάυλον |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Πλάτος βήματος | 50mm |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια πέλματος από πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | PP |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάνια |
| Υλικό | Nylon/PU |
|---|---|
| Υποστήριξη προσαρμογής | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού Διάμετρος τροχού | 8 "(200mm) |
| Τύπος φρένου του Caster | Γύρισμα με φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-6 |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5" |