| İsim | 1,5 İnç Ağır Yük Naylon Mobilya Tekerleri – Siyah Çelik Kapaklı Dolap ve Dolap Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon ve çelik, naylon ve çelik |
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Ambalaj | naylon ve çelik, naylon ve çelik |
| Diş Genişliği | 36,5 mm |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | E12 SUS304 TPR tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | E12 SUS304 TPR tekerlek |
| Tekerlek çapı | 2 inç / 50 mm |
| İsim | 2/3 İnç Hafif Hizmet Kolay Kurulum Döner Teker Tekerlekler - Dış Mekan Mobilyaları ve Evrensel Teker |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Renk | Siyah tekerlek |
| Rulman | bilyalı rulman (rulman çeliği) |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım stili | Geleneksel |
| Tekerlek malzemesi | TPU+Naylon |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| İsim | 3/4/5 İnç Orta Hizmet Çift Bilyalı Rulmanlı Döner Teker Tekerlekler - Plastik PU / PVC Üniversal Kil |
|---|---|
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Tekerlek malzemesi | Çelik, PVC, PVC |
| Plaka boyutu | 92×65 mm |
| Delik aralığı | 75,5x44,5 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Model numarası | 70mm kavrama sapı gövdesi |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | PU/PVC |
| Tasarım stili | Modern |
| Ürün adı | 3 inç ağır hizmet tipi berrak pu mobilya şeffaf tekerlekler |
| İsim | Endüstriyel Mobilya ve Araba için 3 İnç PVC veya PU Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tekerlek malzemesi | PVC (polivinilklorür) |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Fren tipi | frensiz |
| Tasarım | stil endüstriyel |
| Model Numarası | 1 inç Demir TPR Mobilya Caster |
| İsim | 4 İnç Plaka Döner Kırmızı PU Frenli Tekerlekler - 300 lbs Yük Aşınma Önleyici Poliüretan Tezgah Mobi |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |