| Nazwa | Kółka obrotowe z poliuretanu o średnicy 4/5/6 cali i średniej wytrzymałości z bocznym hamulcem – 120 |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Funkcja | Trwała, wysoka pojemność obciążenia |
| Średnica koła | 4/5/6 cala |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Koło | Na cztery koła |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| nazwisko | Rury z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica koła | 100 /125 /150 /200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 100 × 110 mm |
| Nazwa produktu | 8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe samochody fabryczne, sprężynowe, amortyzujące gumowe kółko z żelaz |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 159 × 114 mm |
| Nazwa produktu | Obrotowe kółko obrotowe o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności przemysłowej |
|---|---|
| Średnica | 5 "6" 8" |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Ładowność | 400-640kg |
| Rozmiar talerza | 140 x 110 mm |
| Nazwa produktu | 6-calowe amortyzujące kółko AGV o dużej wytrzymałości – aluminiowe kółko przemysłowe PU z rdzeniem a |
|---|---|
| Tworzywo | Koło PU z rdzeniem aluminiowym |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne z PU o dużej wytrzymałości 5/6/8/10 cali – rozwiązanie mobilne o duży |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 5 "6" 8"10" |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Odporne na uderzenia koła samonastawne ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości – kółka przemy |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| nazwisko | Przemysłowe koła z stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) / 193 mm (koło 150 mm) |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |