| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Alüminyum Çekirdekli Lastik Tekerlek |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 2 Ton (2000 kg) Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Yüksek Yüklü PU/Metal Hareketliliğ |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey işleme | Çinko kaplama |
| Tekerlek genişliği | 75mm |
| Tekerlek çapı | 305 mm |
| İsim | 4/5/6 İnç Ağır Hizmet Tipi Çelik Çekirdek Yeşil PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Üst Plaka Boyutu | 115×100 mm |
| Delik aralığı | 92×76 mm/85×73 mm |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Ürün adı | Endüstriyel Pu Döner Orta Ağır Hizmet Üstünleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Örnek | Kabul etmek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Polipropilen, termoplastik kauçuk |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 6 "(150 mm) |
| İsim | 125mm Siyah Kauçuk Üçgen Merdiven Silindirli Tramvay Tekerleği Silindirli Rulman, El Kamyonu İçin Ağ |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125 /160 mm |
| Tekerlek Genişliği | 34 /40 |
| Yükleme | Makaralı yatak |
| Delik Boyutu | 20 mm |
| Ürün Adı | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Ağır Hizmet Döner ve Sert Paslanmaz Çelik Tekerler – Endüstriyel Mobilite Tekerlek |
|---|---|
| Tip | Döner / Sert / Fren |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | Dökme Demir Çekirdekli PU'lu Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Tekerler – 8″ / 10″ / 12″ Boyutlar, 2 |
|---|---|
| Çap | 8" / 10" / 12" |
| Tekerlek genişliği | 75mm |
| Tekerlek çapı | 203/254/305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Polipropilen, poliüretan, çelik |
| Caster fren tipi | Fren, yan pedal freni, toplam kilit freni ile döner |
| Ürün adı | 6 "Seivel Heavy Distric PU Castor |