| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 146/164/191/240 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός τροχού πολυουρεθάνης (PU) 100 mm / 4 ιντσών με πυρήνα χάλυβα – Λύση βιομηχανι |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Δείγμα | Διαθέσιμο, μπορεί να προσφερθεί |
| Πλάτος πέλματος | 45 mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί τροχού TPR βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών – Λύση βιομηχανικής κινητικότητα |
|---|---|
| Υλικά τροχιάς | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικά τροχιά τροχών από χάλυβα Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχών βαρέων επιβαρύνσεων |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Πράσινοι τροχοί PU τροχίσκων 4 / 5 / 6 ιντσών βαρέως τύπου |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Μέγεθος της επάνω πλάκας | 115×100 χλστ |
| Διάσταση οπών | 92×76 mm/85×73 mm |
| Ονομα | Τροχοί 4 ιντσών περιστρεφόμενοι κόκκινοι τροχοί PU τροχίσκου με φρένο – Ροδάκια επίπλων πάγκου εργασ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου ρουλεμάν από νάιλον τροχός τροχού – 80kg Ανθεκτικό στη φθορά Flat Free Castor |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 2,5 ίντσες / 63 χλστ |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | 13 χιλιοστά |
| Χείλος | Νάιλον Χείλος |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-27 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι κόκκινο PU τροχός τροχός |
| Διάμετρος τροχού | 3''4'' 5'' |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένες στερεές ρόδες |
| Αριθμό μοντέλου | DAJIN CASTER |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2 " |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός βαρέως τύπου 5/6/8 ιντσών με τροχό PU Total Brake & Απορρόφηση κραδασμών |
|---|---|
| Υλικό | PU, πολυουρεθάνη |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 125/150/200 χλστ |