| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Naylon Döner Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 146/164/191/240mm |
| İsim | 100 mm / 4 İnç Çelik Çekirdekli Poliüretan (PU) Döner Küçük Tekerlek – Ağır Hizmet Endüstriyel Mobil |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Örnek | Mevcut, teklif edilebilir |
| Diş Genişliği | 45 mm |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet TPR Döner Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Sırt malzemeleri | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Tekerlek çapı | 4" / 5" / 6" / 8" |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Endüstriyel Çelik Çarklar Ağır Görevli Polyurethane Çarklar Şok Emiciler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 4/5/6 İnç Ağır Hizmet Tipi Çelik Çekirdek Yeşil PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Üst Plaka Boyutu | 115×100 mm |
| Delik aralığı | 92×76 mm/85×73 mm |
| İsim | 4 İnç Plaka Döner Kırmızı PU Frenli Tekerlekler - 300 lbs Yük Aşınma Önleyici Poliüretan Tezgah Mobi |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Orta Hizmet Makaralı Rulman Naylon Teker Tekerleği – 80kg Aşınmaya Dirençli Düz Ücretsiz Teker |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 2,5 inç / 63 mm |
| Cıvata Deliği Çapı | 13 mm |
| Jant | Naylon Jant |
| Rulman | Makaralı Rulmanlar |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Model numarası | SY-27 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | 304 Paslanmaz Çelik Kırmızı PU Teker Tekerlek |
| Tekerlek çapı | 3''4'' 5'' |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Tip | Standart Dolu Tekerlekler |
| Model numarası | Dajin Caster |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 2" |
| Ürün Adı | Toplam Fren ve Şok Emici PU Tekerlekli 5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Teker |
|---|---|
| Malzeme | PU,poliüretan |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 125/150/200mm |