| Nazwa produktu | Fabryka samochodów na kółkach przemysłowych o dużej wytrzymałości, sprężynowe, amortyzujące kółka z |
|---|---|
| Tworzywo | Odlew PU i żeliwo |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 125/150/200 mm |
| Nazwa | Wyroby medyczne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany trzpień z hamulcem całkowitym, otworem na śrubę, płytą górną... |
| Nazwa | Przemysłowe koła z stalowych kół ciężkoodpowiedzialnych kół poliuretanowych |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 4-5-calowe koło samonastawne TPR o średniej wytrzymałości, pojedyncze łożysko kulkowe, nośność 100 k |
|---|---|
| Łożysko | Pojedyncze łożysko kulkowe z osłonami gwintu |
| Typ | Łodyga/płyta (hamulec/obrotowy/stały) |
| Materiał kół | Polipropylencja |
| Średnica koła | 4/5 cala |
| Nazwa produktu | 2,5 -calowy biały cichy kółko z bliźniakiem z górną płytą i pojedynczym hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 65 mm |
| Szerokość koła | 44,5 mm |
| Całkowita wysokość | 78,5 mm |
| Rodzaj montażu | Gwintowany łodyga/płyta z całkowitym hamulcem |
| Nazwa | 3-calowe, przemysłowe kółko obrotowe TPR o średnicy 75 mm, o średniej wytrzymałości, do wózków i spr |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Materiał kół | Bieżnik gumy termoplastycznej (TPR) rdzeń polipropylenowy |
| Nazwa | Przemysłowe koła do wózków o średniej wytrzymałości 3-5″ Kółko obrotowe z PP/TPR z hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 3/4/5 cali |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Typ | OBROTOWE, Hareware, narzędzia, montaż |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Redukcja szumów | Ciche/bez hałaśliwych |
|---|---|
| Pojemność ładowania | 100 funtów/ 45 kg |
| Tworzywo | przezroczysty odlew PU |
| Typ | Obrotowe/stacjonarne |
| Zgodność | Pasuje do większości standardowych krzeseł biurowych |
| Nazwa | 150 mm silniki ciężkoodporne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Nazwa produktu | 4-calowe (100 mm) obrotowe kółko medyczne z otworem na śrubę i hamulcem Total Lock |
|---|---|
| Tworzywo | Szary TPR + rdzeń PP |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozmiar | 100mm |