| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια PU που απορροφούν τους κραδασμούς με ελατήριο για βιομηχανικό τρόλεϊ βαρέως τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Χυτοσίδηρος και χυτοσίδηρος |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 125/150/200 χλστ |
| Όνομα | Συσκευή ιατρικής χρήσης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στέλεχος με σπείρωμα με Total Brake, τρύπα μπουλονιού, επάνω πλάκα... |
| Ονομα | Βιομηχανικά τροχιά τροχών από χάλυβα Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχών βαρέων επιβαρύνσεων |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Μονόσφαιρο ρουλεμάν τροχού TPR Caster 4-5 ιντσών μεσαίου καθήκοντος χωρητικότητας 100 kg για εξοπλισ |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Μονό ρουλεμάν με προστατευτικά νήματος |
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 4/5 ίντσας |
| Ονομασία προϊόντος | 2.5 ίντσες λευκό αθόρυβο δίδυμο τροχοφόρο με κορυφαία πλάκα και μονό φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 65 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 44.5mm |
| Συνολικό ύψος | 78,5 χιλ. |
| Τύπος στερέωσης | Επικεφαλίδα/Πλάκα με συνολικό φρένο |
| Ονομα | Βιομηχανικός περιστρεφόμενος τροχός τροχού 3 ιντσών 75 mm TPR για τρόλεϊ και εξοπλισμό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ μεσαίου τύπου 3‑5″ PP/TPR Περιστρεφόμενος τροχός με φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Μείωση του θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 100 λίβρες/ 45 kg |
| Υλικό | διαφανές χυτό PU |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Αρμονία | Ταιριάζει στις περισσότερες τυποποιημένες καρέκλες γραφείου |
| Ονομα | 150 χιλιοστών βαρέος ρόλος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ιατρικός τροχός με οπή μπουλονιού 4 ιντσών (100 mm) με φρένο ολικής ασφάλισης |
|---|---|
| Υλικό | Γκρι πυρήνας TPR + PP |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100 χλστ |