| Ürün Adı | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Fabrikası Yaylı Şok Emici PU Tekerler |
|---|---|
| Malzeme | Dökme PU ve dökme demir |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 125/150/200mm |
| İsim | Tıbbi Cihaz Çubuğu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam Frenli Dişli Kök, cıvata deliği, üst plaka... |
| İsim | Endüstriyel Çelik Çarklar Ağır Görevli Polyurethane Çarklar Şok Emiciler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Süpermarket Ekipmanları için 4-5 İnç Orta Hizmet TPR Tekeri Tek Bilyalı Rulman 100kg Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Rulman | İplik Korumalı Tek Bilyalı Rulman |
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 4/5 inç |
| Ürün Adı | Üst plaka ve tek frenli 2,5 inç beyaz sessiz ikiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 65 mm |
| Tekerlek Genişliği | 44,5 mm |
| Toplam yükseklik | 78,5 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde/plaka |
| İsim | Araba ve Ekipman için 3 İnç 75mm TPR Endüstriyel Orta Hizmet Döner Caster Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| İsim | Endüstriyel Orta Hizmet Arabası Tekerlekleri 3‑5″ PP/TPR Frenli Döner Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Gürültü azaltma | Sessiz/Gürültü |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 100 lbs/ 45 kg |
| Malzeme | şeffaf döküm PU |
| Tip | Döner/sabit |
| Uyumluluk | Çoğu standart ofis sandalyesine uyar |
| İsim | 150 mm ağır görevli makaralar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Ürün Adı | Tam Kilitli Frenli 4 İnç (100 mm) Cıvata Delikli Döner Tıbbi Teker |
|---|---|
| Malzeme | Gri TPR + PP Çekirdek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 100 mm |