| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün adı | 62mm M8 Dişli Ağır Hizmet Tipi Metal Döner Teker |
|---|---|
| Çap | 62mm |
| Tekerlek rengi | Altın, GümüşAltın, Gümüş |
| Montaj | M8 Dişli Kök |
| Tekerlek malzemesi | Metal / Alüminyum Alaşım |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 5" 6" 8"10'' |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Döner |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | 2″ Ağır Hizmet Polipropilen Döner Teker – Yüksek Mukavemetli Küçük Endüstriyel Mobilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50mm) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen, |
| Diş Genişliği | 28mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 6 İnç Endüstriyel Malzeme Arabaları Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet Döner ve Sabit Hareketlilik Teke |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Diğer |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | naylon |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Ürün adı | Tekerlek |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Yeni İplik Kökü PP Tekerler – Hafif Hizmet Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| yük yüksekliği | 105/127/154mm |