| Ürün adı | Naylon Tam Frenli 50 mm (2-3 İnç) Çift Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 2 inç, 3 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek rengi | Gri siyah |
| Montaj | Plaka, Dişli Mil |
| İsim | 1 İnç (25 mm) Endüstriyel TPR Makaralı / Küçük Tekerlek – Hafif Hizmet Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım Stili | Endüstriyel |
| Malzeme | TPR |
| İsim | Arabalar ve Endüstriyel Ekipmanlar için Çift Bilyalı Rulmanlı 3‑5 İnç Polipropilen Döner Küçük Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| İsim | 3 İnç Döner Kauçuk Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet ve Pürüzsüz Haddeleme |
|---|---|
| Sona ermek | Çinko kaplama |
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 80kg |
| Ürün adı | 2 İnç Ayarlanabilir Tesviye Döner Tekeri Tekerlekler - Evrensel Hareketlilik ve Stabilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| İsim | Endüstriyel PU 304 Paslanmaz Çelik Küçük Tekerlekler – 50 mm (2") Pürüzsüz Döner Teker |
|---|---|
| Tip | Plaka tekrarı (Fren ve Döner ve Sert) |
| Plaka Boyutu | 54×44 mm |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Diş Genişliği | 22 mm |
| Ürün Adı | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ Turuncu Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Döner ve Sabit Seçenekli Orta Hizmet PU Te |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan |
| Braket Malzemesi | Çelik |
| Montaj Tipi | Üst tabak montajı |
| Tekerlek çapı | 2" / 3" / 4" / 5" |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Malzeme | Dayanıklı PP ve PU inşaatı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük kapasitesi | 35 kg veya 65 kg destekler |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Malzeme | Dayanıklı PP ve PU inşaatı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük kapasitesi | 35 kg veya 65 kg destekler |
| Yüzey uyumluluğu | Sert ağaç, fayans ve halı dahil olmak üzere çeşitli iç mekan yüzeyleri için uygun |
| Ürün adı | Japon Ağır Hizmet Tekeri Döner Plaka Çift Bilyalı Rulman Yüksek Yük Kapasitesi 4 İnç Kauçuk Tekeri T |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/130/150/200mm |
| Tekerlek rengi | Siyah |