| Naam | 4/5/6 inch middelzware zwenkwielen van polyurethaan met zijrem – 120-180 kg draagvermogen plaatzwenk |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Kogellager |
| functie | Duurzaam, hoge belastingcapaciteit |
| Wieldiameter | 4/5/6 inch |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Wiel | Vierwiel |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam | Ruiten van roestvrij staal |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 / 125 / 150 / 200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 100 × 110 mm |
| Productnaam | 8 inch zware industriële auto-autofabriek veerbelast schokabsorberend rubberen zwenkwiel met ijzeren |
|---|---|
| materiaal | Rubber |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 159 × 114 mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd draaibaar zwenkwiel – oplossing voor industriële mobiliteit |
|---|---|
| Diameter | 5" 6" 8" |
| Wiel breedte | 50 mm |
| Laadvermogen | 400-640 kg |
| Plaatgrootte | 140x110mm |
| Productnaam | 6 inch zwaar uitgevoerd AGV schokabsorberend zwenkwiel - PU industriële zwenkwiel met aluminium kern |
|---|---|
| materiaal | PU-wiel met aluminium kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Naam | Zwaar uitgevoerde 5/6/8/10 inch industriële PU-zwenkwielen – oplossing voor mobiliteit bij hoge bela |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Wieldiameter | 5" 6" 8"10'' |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde, slagvaste 304 roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële karren met nylon wielen |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Naam | Industriële staalrolwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) / 193 mm (150 mm wiel) |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |