| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικός κύλινδρος / τροχός τροχού TPR 1 ίντσας (25 mm) – Λύση ελαφριάς κινητικότητας |
|---|---|
| Τροχό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| στυλ σχεδίασης | Βιομηχανικός |
| υλικό | TPR |
| Ονομα | Γκρι 2 / 3 / 4 ιντσών Silent TPR Caster Τροχοί Περιστρεφόμενοι τροχοί ασφάλισης πάνω πλάκας για καρό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Ρουλεμάν | Πεδιάδα |
| Υψόμετρο φορτίου | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός τροχού PP/TPR 3-5 ιντσών με επάνω πλάκα και φρένο για βιομηχανικά καρότσια |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Χείλος | Πλαστικό πλαίσιο |
| Τροχό | PP |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου 3 / 4 / 5 ιντσών Κόκκινοι τροχοί PVC γενικής χρήσης με ενιαίο ρουλεμάν |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Στήριξη της κορυφής της πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125MM |
| Τροχό | PVC |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Καθαρό pu |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | ρόδα τροχίσκων |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος βιομηχανικός τροχός 5/6/8 ιντσών PU με απορρόφηση κραδασμών για τρόλεϊ εύκολου ελιγμ |
|---|---|
| Υλικό | PU |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 159 × 114 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Περιστρεφόμενοι βαρέως τύπου & άκαμπτοι τροχοί από ανοξείδωτο χάλυβα – Τροχοί |
|---|---|
| Τύπος | Περιστρεφόμενο / Άκαμπτο / Φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Ονομα | Νέοι τροχοί PP με στέλεχος νήματος – Τροχός τροχού ελαφρού τύπου επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσες |
| Υψόμετρο φορτίου | 105/127/154 χλστ |