| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 1 İnç (25 mm) Endüstriyel TPR Makaralı / Küçük Tekerlek – Hafif Hizmet Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım Stili | Endüstriyel |
| Malzeme | TPR |
| İsim | Gri 2/3/4 İnç Sessiz TPR Tekeri Tekerlekler Süpermarket Arabası için Döner Üst Plaka Kilitleme Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| Rulman | Ova |
| yük yüksekliği | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| İsim | Endüstriyel Arabalar için Üst Plakalı ve Frenli Orta Hizmet 3-5 İnç PP/TPR Döner Küçük Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Jant | Plastik Jant |
| Tekerlek malzemesi | PP |
| İsim | Tek Bilyalı Rulmanlı Orta Hizmet 3/4/5 İnç Kırmızı PVC Üniversal Tekerlekler |
|---|---|
| Kurulum | Üst plakalı montaj |
| Tekerlek çapı | 75/100/125MM |
| Tekerlek malzemesi | PVC |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | PU temizlemek |
| Garanti | 12 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Ürün adı | Tekerlek |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | Kolay Manevra Arabaları için Döner Endüstriyel Teker 5/6/8 İnç Şok Emici PU Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme | PU |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka Boyutu | 159 × 114 mm |
| Ürün Adı | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Ağır Hizmet Döner ve Sert Paslanmaz Çelik Tekerler – Endüstriyel Mobilite Tekerlek |
|---|---|
| Tip | Döner / Sert / Fren |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| İsim | Yeni İplik Kökü PP Tekerler – Hafif Hizmet Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| yük yüksekliği | 105/127/154mm |