| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 2 ιντσών Ρυθμιζόμενος γενικός τροχός τροχού για πάγκο εργασίας κ |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 250 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενοι τροχοί 360° – Τροχός επίπλων & πάγκου εργασίας |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας |
| Πιστοποίηση | CE |
| Πλάτος πέλματος | 30 χλστ |
| Στυλ | Στροφέας |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από ανοξείδωτο ατσάλι 304 2,5 ιντσών με βαρύ φορτίο - Ροδάκια PA Nylon Wheel |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2.5" (65mm) |
| Τροχό | PU |
| Πλάτος πέλματος | 1-1/4 "(32mm) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Κουζίνα, μπάνιο, γραφείο στο σπίτι, σαλόνι, υπνοδωμάτιο, τραπεζαρία, μωρά και παιδιά, |
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Αλλος |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ελαφρού τύπου TPR Caster – Ομαλή και αθόρυβη κινητικότητα για έπιπλα και εξοπλισ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Universal περιστρεφόμενος 360° |
| Ονομασία | ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου με τα ρουλεμάν |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 34 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός στελέχους με σπείρωμα |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Υλικό βραχίονα | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Νάιλον |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομασία | Τροχίσκοι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 χιλιοστά |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 54 × 70 mm |