| Malzeme | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | SY-12 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi 304 paslanmaz çelik siyah TPR tekeri |
| Tekerlek çapı | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Ürün adı | 8 inç Ağır Hizmet Endüstriyel Otomobil Araba Fabrikası Yaylı Şok Emici Kauçuk Teker Tekerlek, Demir |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 159 × 114 mm |
| Ürün adı | 6 İnç Ağır Hizmet AGV Şok Emici Teker Tekerleği - Alüminyum Çekirdek PU Endüstriyel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Çekirdekli PU Tekerlek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Ürün Adı | Çift Bilyalı Rulman 100 mm Japon Ağır Hizmet Çelik Jant Elastik Lastik Tekerlek Döner Teker |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 100/130/150/200mm |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Fabrikası Yaylı Şok Emici PU Tekerler |
|---|---|
| Malzeme | Dökme PU ve dökme demir |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 125/150/200mm |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Lastik |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Naylon Döner Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 146/164/191/240mm |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet TPR Döner Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Sırt malzemeleri | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Tekerlek çapı | 4" / 5" / 6" / 8" |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Endüstriyel Çelik Çarklar Ağır Görevli Polyurethane Çarklar Şok Emiciler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Ağır Hizmet Tipi 5/6/8/10 İnç Endüstriyel PU Teker Tekerlekler - Yüksek Yük Hareketliliği Çözümü |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 5" 6" 8"10'' |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |