| Υλικό | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-12 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Μαύρος τροχός TPR από ανοξείδωτο ατσάλι 304 βαρέως τύπου |
| Διάμετρος τροχού | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικός τροχός από καουτσούκ 8 ιντσών βαρέως τύπου βιομηχανικών αυτοκινήτων εργοστασιακών αυτοκινή |
|---|---|
| υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 159 × 114 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός 6 ιντσών βαρέως τύπου AGV απορρόφησης κραδασμών – Βιομηχανικός τροχός PU με πυρήνα αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό | Τροχός PU με πυρήνα αλουμινίου |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Διπλό ρουλεμάν 100 mm Ιαπωνικό βαρέως τύπου ατσάλι με ελαστικό ελαστικό περιστρεφόμενο τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100/130/150/200 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια PU που απορροφούν τους κραδασμούς με ελατήριο για βιομηχανικό τρόλεϊ βαρέως τύπου |
|---|---|
| Υλικό | Χυτοσίδηρος και χυτοσίδηρος |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 125/150/200 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Καουτσούκ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 146/164/191/240 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί τροχού TPR βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών – Λύση βιομηχανικής κινητικότητα |
|---|---|
| Υλικά τροχιάς | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικά τροχιά τροχών από χάλυβα Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχών βαρέων επιβαρύνσεων |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βαρέως τύπου 5 / 6 / 8 / 10 ιντσών Industrial PU Caster Wheels – High Load Mobility Solution |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 5 "6" 8"10" |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |